Keresés űrlap

Egykulcsos megoldások egy kézből
Több ezer elektronikus aukció, árlejtés tapasztalata
Szakértőink évtizedes beszerzési tapasztalatai
Sourcing siker garancia
Benchmarking, avagy az információ hatalma
Élmény alapú közbeszerzés
Több mint 3000 ügyfél
Éves szinten 1500 beszerzési projekt
Csoportos energia beszerzések
Mérhető és kézzelfogható megtakarítások
Többszörös befektetett arányos megtérülések (ROI)

Referenciáink

Eredményeink

Beszerzési érték: 490 Mrd Ft
Projektek száma: 9075 db
Ügyfelek száma: >4500
Villamos energia: 11350 GWh
Földgáz energia: 2340 Mio m3
Elért meg- takarítás: 47 Mrd Ft

Adatkezelési tájékoztató

Jelenlegi hely

Sourcing önként csatlakozott a Közbeszerzési Etikai Kódexhez

Sourcing Hungary Kft. elsők között, önkéntesen csatlakozott  a Közbeszerzési Hatóság keretében működő Tanács által kibocsátott Közbeszerzési Etikai Kódexhez.

A Közbeszerzési Etikai Kódex célja a közbeszerzési eljárások tisztaságának előmozdítása, részletesebben iránymutatást adni a közbeszerzési eljárások résztvevőinek arról, hogy miként tanúsíthatnak a közbeszerzési eljárások során etikus magatartást, ezzel is hozzájárulva a közpénzek hatékony felhasználásához, a közvagyon védelméhez, a közbeszerzési eljárások tisztaságához.

A Közbeszerzési Etikai Kódex ajánlás jellegű, az érintettek önként alávethetik magukat az abban foglaltaknak. Az önként csatlakozó cégek minden év augusztus hónap végéig javaslatot tehetnek a kódex módosítására. A Közbeszerzési Hatóság Tanácsa által elfogadott módosítások a következő év elsejétől lépnek hatályba.

Sourcing Hungary Kft. éllovasként eljárásai döntő többségében alkalmazza a külön kormányrendeletben szabályozott elektronikus árlejtést, mint hatékony beszerzés-technikai eszközt.

Társaságunk ezzel is elősegíti ezen elektronikus beszerzési forma hazai elterjedését és egyidejűleg – összhangban a Kbt.-vel és a Kódexszel – szem előtt tartja a hatékony és felelős gazdálkodás elvét, támogatja a verseny tisztaságát, átláthatóságát és nyilvánosságát, az esélyegyenlőséget és egyenlő bánásmódot a gazdasági szereplők számára.