Keresés űrlap

Referenciáink

Eredményeink

Beszerzési érték: 490 Mrd Ft
Projektek száma: 9075 db
Ügyfelek száma: >4500
Villamos energia: 11350 GWh
Földgáz energia: 2340 Mio m3
Elért meg- takarítás: 47 Mrd Ft

Adatkezelési tájékoztató

Jelenlegi hely

Álláslehetőség - energetikai referens

Energetikai referens

A Sourcing Hungary Kft. 2008 óta Magyarország piacvezető energiahatékonysági és beszerzési szolgáltatója, több mint 4500 vállalat, intézmény számára ért el megtakarításokat.

Küldetésünk, az uniós célokkal összhangban, mérnöki tevékenységünkkel hozzájárulhassunk a globális felmelegedés elleni küzdelemhez az energiafogyasztások optimalizálásával, valamint beszerzési szolgáltatásainkkal kézzelfogható pénz, idő és energia megtakarításokat érjünk el vállalati és intézményi Ügyfeleinknek.

Légy hasznos tagja folyamatosan fejlődő, megújuló és a legjobb szakemberekkel dolgozó csapatunknak a következő munkakör betöltésével:

A munkakör legfőbb feladata az energetikai szakértők munkájának segítése, kapcsolattartás az ügyfelekkel, a terület szakasszisztenciájának pontos, naprakész ellátása.

Feladatok:

  • Cégadatbázisok kezelése
  • Heti vezetőségi riport összeállítása, szakmai hírlevelek készítése
  • Teljes körű asszisztensi, adminisztratív feladatok ellátása
  • Energetikai szakértők munkájának támogatása, munkájukról, eredményeikről kimutatás készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • Ügyfelek havi és éves jelentések elkészítésében való közreműködés
  • Ügyfelek energiafogyasztásának nyilvántartása és elemzése
  • Energiahatékonysági szemlélet kialakításának támogatása az ügyfeleknél
  • Megvalósított energiahatékonysági fejlesztések és üzemeltetési megoldások energia megtakarításában részvétel

Elvárások:

Az ideális jelölt számunkra, akinek nem jelent gondot az ügyfelekkel való kommunikáció, és a monoton munka elvégzése sem.  Energetikai/ műszaki beállítottságú, precíz, pontosan végzi az adminisztrációs munkát és figyel a határidők betartására.

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitás tűrés
  • Rugalmas, pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Jó problémafelismerő- és megoldó készség
  • MS Office és MS Excel szoftverek készség-szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Műszaki vagy energetikusi végzettség vagy folyamatban lévő képzés
  • Energiapiac ismerete
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú főállású karrierlehetőséget egy 100% magyar tulajdonban lévő fejlődő cégnél;
  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Bejelentett, heti 40 órás munkaviszony
  • Normál munkarendben történő munkavégzés, rugalmas kezdési lehetőség
  • Modern infrastruktúrájú munkahely
  • Cafeteria juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és képzési lehetőség

Munkavégzés helye: MADARÁSZ IRODAPARK - Budapest, XIII. kerület

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével, valamint kísérőlevéllel várjuk az allas@sourcing.hu email címre a tárgyban feltüntetve az „Energetikai referens” pozíciót.